Kişisel verilerin kullanımına ilişkin beyan (Gizlilik)

Herhangibir kişi bir Web sitesini ziyaret ettiğinde, ziyaretçinin verilerini kaydetmek ve kullanmak için pek çok olanak mevcuttur. TROX GRUBU veri koruma konusuna ciddiyetle yaklaşır ve bu nedenle Alman Veri Korunması rehberliğinde kendi veri koruma tüzüğünü yaratmıştır. Biz tüzüğümüzde olabildiğince az veri tutmayı ve mümkün olan en üst seviyede şeffaflık sergilemeyi taahhüt ediyoruz. Biz, ayrıca bilgilerinizin korunmasını da garantilemekteyiz.
 
1. Web sitesi ziyaretleri olması durumunda veri toplamanın kullanımı
 
Web sitelerinin kullanımı süresince, websitesinin bir kullanıcısı olarak ne zaman bir veri giriş kutusuna bilgi girerseniz kişisel bilgiler yalnızca o noktalarda alınır.
 
Bunun dışında, TROX GRUBU sayfaları kullanıcı adı olmadan giriş yapılan sayfalar olarak adlandırılır. Herhangi bir gizli veri toplama yöntemi kullanmayız. TROX GRUBU sayfaları ziyaret edildiğinde, kişisel olmayan bazı istatistik veriler otomatik olarak kaydedilir. Bu veriler, erişim tarihi, erişim süresi ve takma isim biçiminde bir bilgisayar kimliğini -ID- içerir. Söz konusu veri, kullanım süreleri, kapsam ve her ay girilen sayfa sayısına ilişkin istatistikler oluşturmak için kaydedilir. Bu veriler kişiselleştirilmez ve üçüncü şahıslara devredilmez, bundan ziyade sadece sitemizi iyileştirmek için kullanılırlar .
 
2. Kullanım amacı
 
Verileri girmiş olduğunuz işlemin doğru olarak tamamlanmasını garantilemek için kişisel verilere ihtiyaç duyulur. Örneğin seminer kaydı için size belge gönderebilmemiz için adresinize gerek duyulur; ilgili ülkede özel yönetmeliklerin dikkate alınmasının gerektiği hallerde hizmet talepleri için ülke adı girilmelidir. Veriler, sizinle iletişim kurabilmek ve size ya da şirketinize (özgün haberler, ürünler, listeler gibi) yararlı bilgi veya belge sunabilmek amacıyla, bir müşteri veya olası müşteri olarak kimliğinizi açıkça saptamak için kullanılır Verilerin başka bir amaç doğrultusunda kullanımı söz konusu değildir. Özellikle belirtmek gerekir ki, erişim teşebbüslerinizin hiç bir kişisel değerlendirmesini yapmayız.
 
3. Kaydedilen veri
 
TROX GRUBU bir form veya giriş kutusuna girdiğiniz verileri kaydeder. Aşağıdaki veriler kaydedilir:  
 
Seminer kaydı: Kimliğe (şirket, ad ve soyad), genel ulaşılabilirliliğe (sokak, şehir, posta kodu) ve iletişime (telefon numarası, e-mail adresi) ilişkin veriler ve kendi başına seçilen kullanıcı ismi ile şifresi. İlk kayıttan sonra yapılan her bir ilave oturum açılışı, kullanıcı adınız ve şifreniz kullanılarak yapılır. Verileriniz yalnızca seminerleri hazırlayan ve son işlemi yapan çalışanlar tarafından görülebilir..
 
TROX NET registration: Kimliğe (şirket, müşteri numarası, departmanı, adı ve soyadı), genel ulaşılabilirliliğe (cadde, şehir, posta kodu, ülke) ve iletişime (dil, telefon numarası, e-mail adresi) ilişkin veriler. Bir sipariş verilmesi halinde, zaman, miktar ve isim veya müşteri kaydedilir. Bir siparişin gerçekleşmesi durumunda, derlenen kullanıcı verileri müşteri takip sistemimizde kaydedilir. Veriler, burada siparişi sonlandırmak ve müşteri hizmeti (üretim, yükleme, faturalama) vermek üzere kullanılır. Ek olarak, ortak bir müşteri numarası altında girilen sipariş bilgileri, TROX NET erişimi yoluyla bu ortak müşteri numarasına ait tüm bilgi ve kullanıcılara ulaşılabilir.
 
Hizmet talebitalebiilgili bölümlere iletilir ve buralarda işlem görür. Burada, yalnızca doğru iletişim için gerekli olan bilgilere (şirket, soyadı, adres, ülke ve e-mail adresi) ihtiyaç duyulur.
 
4. Verilerin açıklanması
 
Yalnızca iletişim formları/giriş kutucuklarına girdiğiniz veriler firma bünyesinde (kullanıcı ile sorunsuz iletişim) kullanılır ve üçüncü şahıslara verilmez.
 
5. Veri koruma
 
TROX GRUBU verilerinizi, Alman Veri Koruma Yasasına dayanan, kendi Bilişim Teknolojisi bünyesinde oluşturduğu güvenlik ve veri koruma tüzüğüne göre korur. Bir harici veri koruma görevlisi, yönetmeliklere uygunluklarından emin olmak için TROX GRUBU'nun prosedürlerini denetler.
 
TROX NET alanlarındaki bilgilerinizi kendi seçtiğiniz bir isim ve şifreyi kullanarak koruyabilirsiniz. TROX NET erişim verilerini şirketinizdeki diğer çalışanlara vermeniz durumunda, bu verilere yalnızca izinli kişilerin erişeceğini garanti etmeniz gerekir. Gereken hallerde, şifrenizi "Profil Düzenle" bağlantısı altında değiştirebilir veya ilave erişim olasılıklarıyla ilgili olarak bizimle temas kurabilirsiniz (eb@trox.de).
 
6. Verilerin silinmesi
 
(Eğitimler ve TROX NET için) Oturum açma verilerinizi istediğiniz zaman, kendi başınıza silebilirsiniz.
 
Bunu yapmak için, lütfen hesabınıza girin ("Profil Değiştir"e tıklayın) ve tüm kutucuklardaki girişlerinizi silin. Kutucuklardaki önceki girişlerinizin yerine eksi işaretleri koyun. Bu şekilde bu kutucuklar okunmaz hale gelir ve verileriniz silinmiş olarak kabul edilir.
 
7. Verileriniz, bağlantınız ile ilgili bilgiler
 
Verilerinize ilişkin olarak TROX GRUP'tan bilgi elde etmek isterseniz istediğiniz zaman veri koruma görevlimiz ile temasa geçebilirsiniz. Kişisel verilerinizin kullanımı ile ilgili diğer sorularınız için de kendisine ulaşabilirsiniz. Ona en kolay datenschutz@trox.de e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.
 

Sayfayı paylaş

Bu sayfayı tavsiye et

E-posta ile bağlantı göndererek bu sayfayı tavsiye et

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

Sayfayı paylaş

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz!

Tavsiyeniz gönderilmiştir ve kısa sürede yerine ulaşacaktır.


İletişim

Sizin için buradayız

Visual contact Visual contact

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Visual contact Visual contact

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..


İletişim

Sizin için buradayız

Visual contact Visual contact

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


Attachment (max. 10MB)

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Visual contact Visual contact

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..