TROX TÜRKİYE

1951 yılında Neukirchen-Vluyn’da 110 m2’lik bir alanda üretime başlayan TROX, günümüzde 25 ülkede 28 adet şubesi, 14 adet üretim tesisi, 3700’in üzerinde çalışanı ve dünya çapında 50’den fazla temsilci ve ithalatçısı ile başarılı, uluslararası ölçekli bir firma haline gelmiştir. 
Havalandırma ve iklimlendirme teknolojilerinin tüm alanlarına hitap eden TROX; difüzör ve menfezlerden soğuk kiriş uygulamalarına, yangın ve duman kontrol damperlerinden hava debisi kontrol cihazlarına, panjur ve akustik ürünlerden filtrelere kadar uzanan geniş bir ürün gamına sahiptir. 
Türkiye’de uzun yıllar lokal distribütörü aracılığı ile Isıtma-Soğutma-Havalandırma sektörüne hizmet veren TROX GRUP, pazarlama faaliyetlerini daha yoğun olarak yürütebilmek amacıyla Türkiye’de yeni bir yapılanma sürecine girmiştir. Bu amaçla yola çıkan TROX GRUP, %100 Alman sermayeli irtibat ofisini 2009 yılında İstanbul’da kurmuş olup, siz değerli çalışma ortaklarımıza en iyi hizmeti vererek, profesyonel, teknik ve ticari kadrosu ile ismini bir çok referans projesinde göstermiştir.
TROX Türkiye yalnızca Türkiye pazarı odaklı olmayıp Irak, Suriye, Afganistan, Lübnan, Ürdün, Gürcistan, Libya, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan ve Tacikistan gibi ülkelere de hizmet sunar. BİZ, İŞ ORTAĞINIZIZ


GENEL:

Evinizde, ofisinizde, otel odanızda ve daha birçok kapalı mekanda temiz havayı ayağınıza kadar getiren ve ferah bir nefes almanızı sağlayan global bir firmayız.

YATIRIMCI:

Havalandırma alanında üretim ve satış yapan Avrupa’nın en büyük ve en köklü Alman firmasının Türkiye şubesiyiz. A’dan Z’ye enerji verimli, yenilikçi, kaliteli ve şık ürünler tasarlayan ve üreten bir mühendislik firmasıyız. Başlıca faaliyet alanlarımız olan hava kontrol ve dağıtımında konfor, gürültü kontrolü, yangın güvenliği ve enerji tasarrufu konularına yönelik ürün ve hizmetler üretiyoruz.

MÜTEAHHİT:

40 yıla yakın süredir Türkiye pazarında yer alan Almanya merkezli bir firmayız. Ürünlerimizi Avrupa’nın birçok ülkesindeki fabrikalarımızda üretiyoruz. Başlıca ürünlerimiz; VAV-CAV gibi debi ayar cihazları, yangın ve duman kontrol damperleri, difüzör ve menfez grupları, akustik ve hijyenik çözümler sunan ekipmanlar ve indüksiyon cihazları olarak da bilinen chilled beam ürünleridir. 

MEKANİK TASARIM OFİSİ:

65 senelik geçmişi olan, Almanya merkezli, çok uluslu bir firmanın Türkiye satış ve proje destek ofisiyiz. Avrupa standartlarını ve pazarın kurallarını belirleyen birçok kuruluşun içinde etkin rol alıyoruz. Kataloglar, seçim programları ve laboratuvar çalışmalarıyla sektörü yönlendiren yenilikçi bir firmayız. Bu bilgi ve deneyimi Türk tesisat sektörüne, proje ofislerinden başlayarak, bir çözüm ortağı olarak sunmaya çalışıyoruz. 
Bir projenin havalandırma metrajında yer alan kanal ve aksesuarlar haricindeki tüm ekipmanları TROX ürün grubunda bulabilirsiniz. Spesifik ve farklı çözümler için ise LABCONTROL, NetCom, chilled beam ve chilled ceiling gibi ürünlerimiz mevcuttur. 
 
ZG1 NV
production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://api.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://psp40.onventis.com https://psp22.onventis.com https://trox4u.troxgroup.com", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

Sayfayı paylaş

Bu sayfayı tavsiye et

E-posta ile bağlantı göndererek bu sayfayı tavsiye et

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

Sayfayı paylaş

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz!

Tavsiyeniz gönderilmiştir ve kısa sürede yerine ulaşacaktır.


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


Attachment (max. 10MB)

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..