TROX’dan Üstün Özellikli Klima Santrali: X CUBE

genel görünüme geri dön
tarih

20.05.2015

yönerge

ürünler

TROX, hava işleme sanatında eşsiz bir anlayışa sahiptir. 

TROX, "one stop shop" ilkesi gereğince sistem tedarikçisi felsefesini yenilikçi X CUBE klima santrali ile bütünleştirmektedir. X CUBE klima santralleri kalite, performans, esneklik, güvenilirlik, enerji tasarrufu ve hijyen konularında yüksek standartlara sahiptir.

Tek bir kaynaktan sistem kalitesi

TROX'un, akustik, yangın ve duman koruması ve filtre teknolojisi alanlarındaki uzmanlığına X-CUBE klima santrallerini de eklemiştir. TROX müşterilerine koordinasyon kolaylığı ve inovasyonu bir arada sunmaktadır. 

Sınırsız yapılandırma seçeneği

2 m/s hava hızı ile üniteler, 1,200 ila 86,000 m³/h (0,3 ila 24 m³/s) arasındaki hava debisi aralığını kapsar ve sınırsız konfigürasyon seçeneği sunar. Tüm klima santrali kombinasyonları için kullanılabilirler. X-CUBE üniteleri, üfleme veya emiş havası üniteleri olarak ayrıca yan yana veya üst üste gövde seçenekleri ile ön montajlı olarak üretilebilir.Yüksek kaliteye sahip standart konstrüksiyon versiyonu yanısıra, DIN 1946/4'e göre tam hijyenik özellikte versiyonu da mevcuttur. X-CUBE standart konstrüksiyon versiyonu da AHU Guideline 01(RLT) ile VDI Guideline'nın tüm şartlarını karşılamaktadır ve teknik performansı Eurovent sertifikalıdır.

Her ünite, müşterilere özgü gereksinimlerini karşılamak üzere özelleştirilir. Bileşenlerin hepsi ideal olarak birbirini tamamlar ve müşteriler, TROX'un mükemmel kalitesine sahip olurlar.

TROX ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulur

X-CUBE üniteleri, maksimum esneklik sağlar ve her uygulama durumuna kolaylıkla yapılandırılabilir. TROX tarafından geliştirilmiş özel bir yapılandırma programı, müşterilerin herhangi bir ödün vermesini gerektirmeyecek şekilde sistem tasarımını kolaylaştırır.

Yüksek enerji verimliliği

Enerji verimliliği, X-CUBE'ün geliştirilmesine yol gösterici kavramdır. Konstrüksiyon, yalıtımı, sızdırmaz özelliği, ısı geri kazanımı, enerji verimli motorları ve akıllı kontrol teknolojisi ile, geleneksel klima santrali ünitelerine kıyasla iki haneli tasarruflara neden olmuştur.

Benzersiz hijyen

Gövdenin özel tasarımı, pürüzsüz yüzeyleri ve kompenentlerin monte edilme şekli ile X-CUBE, VDI 6022’ ye uygundur. Tam hijyenik versiyonu , DIN 1946/4 standardının çok kritik hijyen şartlarını karşılamaktadır. Çok zorlu şartlar için AHU Guideline 01 (RLT) uygun özel bir hijyen ünitesi kullanılabilir.

Montajı ve bakımı kolay

Modüler yapısı ve düşük optimize edilmiş kablolama ihtiyacı sayesinde, montaj ve bakım maliyetlerinden tasarruf edilir, bu sayede iş hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Modern bina yönetim sistemlerine sorunsuz entegrasyon

Modüler ve genişletilebilir kontrol sistemi ile X-CUBE, çeşitli bus sistemlerini kullanarak modern bina yönetim sistemlerine entegre edilebilir. Dokunmatik panel kullanarak rahat ve güvenli şekilde çalıştırılabilir. Esas itibariyle bir bakışta tüm durum bilgileri

kullanılabilir. Çalışma hataları ortadan kaldırılabilir.

 

TROX, havalandırılma ve iklimlendirilme için bileşen, ünite ve sistemlerin geliştirilmesi, imalatı ve satışında öncü bir firmadır. 5 kıtada 30 ülkedeki 30 bağlı şirketleri, 14 üretim tesisleri ve ithalatçı ve temsilcileri ile TROX, 70'i aşkın ülkede faaliyet göstermektedir. 1951'de kurulan ve toplam 3.700 personele sahip TROX, 2013 yılında dünya genelinde 416 milyon € üzerinde ciro elde etmiştir

Daha fazla bilgi için ya da TROX hakkında sorularını varsa lütfen iletişime geçin:

Seda Aydın
Pazarlama Departmanı
telefon: +90 216 577 71 50 Pbx
faks: +90 216 577 71 57
s.aydin@trox.com.tr
www.trox.com.tr

production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://*.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://*.onventis.com http://localhost:63342 http://cerebrum.local", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

Sayfayı paylaş

Bu sayfayı tavsiye et

E-posta ile bağlantı göndererek bu sayfayı tavsiye et

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

Sayfayı paylaş

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz!

Tavsiyeniz gönderilmiştir ve kısa sürede yerine ulaşacaktır.


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


Attachment (max. 10MB)

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..