TROX’TAN ÇEVRE DOSTU ATILIM

genel görünüme geri dön
tarih

03.03.2014

yönerge

basın

ÇEDBİK yönetiminde 20-21 Şubat 2014’te 3.sü gerçekleşen Yeşil Binalar Zirvesi’ne TROX Turkey, Yeşil Okul Lansman sponsoru olarak katıldı.
 
“ Havalandırma ve iklimlendirme ekipmanları konusunda dünyada öncü bir firma olarak bilinen Almanya merkezli TROX GROUP’un Türkiye’deki yapılanması olan TROX Turkey profesyonel kadrolarıyla artık sizlere çok daha yakın.” mottosuyla katıldığımız zirveye Türkiye ve dünyada alanında tanınmış bir çok mimar, akademisyen ve iş adamı katılarak yapı sektörünün sorunları, geleceği ve sürdürülebilirliği ele alındı.
 
TROX İçin Sürdürülebilirliğin Önemi
 
Sürdürülebilirlik kavramı yeni olmasa da önemli bir konudur. TROX ürünleri sadece kapsamlı araştırma ve geliştirmelerden sonra, kalite ve performansı garanti edecek şekilde, ticari binalarda çalışan kişiler için ideal konforu sağlamak amacıyla, en az enerji miktarını kullanarak piyasaya sürülmüştür. Bu yüzden, verimlilik üzerine böyle odaklanılması, bir alanın ısıtılması veya soğutulması için gereken enerji miktarını azaltır. Ticari binalar, her yıl Türkiye’deki tüm enerji tüketimi hemen hemen yarısını yaratmaktadır. Bu enerjinin çoğu ısıtma, havalandırma ve klima sistemi ile ilişkilidir. Bu durum göz önünde bulundurularak, enerji azaltılması hedeflerine sadece, HVAC sistemlerine sürdürülebilir çözümlerle yaklaşılmasıyla ulaşılabilir. TROX olarak ekonomik ve sürdürülebilir hedeflere ulaşma amacıyla, bina enerji kullanımının azaltılmasına yardımcı olacak ürünler geliştirilmesinin önemini bilmekteyiz.
 
"İyi işler yaparak iyi durumdayız"
 
Günümüz iş dünyasında sürdürülebilirlik aynı zamanda rekabet yaratan bir öğedir. TROX’un 60 yıldan uzun süredir yaptığı gibi, gittikçe daha çok şirket sürdürülebilirliğin önemini fark etmekte ve iyi bir çevre koruyucusu olmaktadır. Müşterilerimiz her zaman konforu ve verimliliği birleştiren en kaliteli ürünü beklemişlerdir. Çevreye ve gelecek nesillere karşı sorumluluğumuzu biliyoruz.  Gerçekten sürdürülebilir çalışmalar su ve diğer kaynakların kullanımında enerji tasarrufuyla ve verimlilikle, aynı zamanda bir ürünün etkisinin geri dönüştürülmesiyle ve tam ömrünün değerlendirilmesiyle sonuçlanmaktadır.
 
En enerji verimli HVAC ürünlerinin tasarımında, üretiminde ve satışında TROX’un pazar lideri olduğu gibi, ayrıca gelecek nesiller için sağlıklı bir ortam yaratma amacıyla sürdürülebilir girişimlerde de lider olmayı istemekteyiz. Aynı zamanda, sosyal sorumluluk konusunda sürdürülebilirlik aramaktayız ve çalışanlarımızı sorumlu bir şekilde düşünmeleri ve yerel toplumlara destek olmaları için teşvik etmekteyiz.
 
production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://*.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://*.onventis.com http://localhost:63342 http://cerebrum.local", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

Sayfayı paylaş

Bu sayfayı tavsiye et

E-posta ile bağlantı göndererek bu sayfayı tavsiye et

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

Sayfayı paylaş

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz!

Tavsiyeniz gönderilmiştir ve kısa sürede yerine ulaşacaktır.


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


Attachment (max. 10MB)

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..