TROX Doğu Avrupa'da Genişliyor

genel görünüme geri dön
tarih

09.07.2014

yönerge

piyasa

BSH Grubu’nun Bölümleri TROX’un Uluslararası Piyasa Varlığını Güçlendirecek
 
 
TROX GRUBU’nun uluslararası piyasa varlığını güçlendirmek amacıyla, TROX GmbH 22 Mayıs 2014 tarihinde Avusturya, Viyana’dan BSH Luft + Klima Geräte GmbH firmasının bölümlerini devraldı. BSH Luft + Klima Geräte GmbH, Avusturya’da havalandırma ve iklimlendirme sektöründe ve Doğu Avrupa'nın gelişen piyasalarında önde gelen şirketlerden biridir. Yeni devralınan bölümler ve şirketler, 2013 yılında yaklaşık 20 milyon € ciro elde etmiştir. Bu yüzde yüz iştirakler mevcut ürün portföyünün satışını yapacaklardır.
 
BSH Technik Austria GmbH, BSH Technik Polska GmbH (RC Polska dahil), BSH Technik Ungaria GmbH ve BSH Technik Tschechien GmbH isimleriyle faaliyet gösterecek firmalar sırasıyla Avusturya, Polonya, Macaristan ve Çek Cumhuriyeti’nden sorumlu olacaklardır. Azerbaycan, Kazakistan, Ukrayna ve Gürcistan’da faaliyet gösteren Viyanalı BSH International, firmaların sahibi olarak kalacaktır.
 
TROX GmbH Yönetim Kurul Başkanı Lutz Reuter “Devralma, TROX ürün portföyünün yanı sıra soğutma ürünleriyle zenginleştirilmesi ve ilgili ek piyasa potansiyelinin gerçekleştirilmesine yönelik mantıklı bir adımdır. Amacımız, büyüyen Doğu Avrupa piyasalarında bir sistem sağlayıcısı olarak piyasa pozisyonumuzu güçlendirmektir." diyerek genişleme sinyalleri verdi.
 

BSH GmbH Hakkında:
 
Şirket 1978 yılında Hans Metz tarafından, Avusturya'daki eski Babcock-BSH iştirakine dayanan bağımsız bir özel şirket olarak kuruldu. Zaman içinde, başta sadece fanlardan oluşan ürün gamı sürekli genişletildi ve AB üye ülkeleri Macaristan, Polonya ve Çek Cumhuriyeti’nde kurulan iştiraklerle faaliyetler diğer ülkelere yayıldı. 
 

TROX GmbH Hakkında:
 
TROX, oda havalandırma ve iklimlendirmesi için bileşen, ünite ve sistemlerin geliştirme, imalat ve satışında lider firmadır. 26 ülkede, beş kıtada bağlı şirketleri, 14 üretim tesisi, ithalatçı ve temsilcileriyle TROX 70'i aşkın ülkede faaliyet göstermektedir.  1951 yılında kurulan ve bugün toplam 3700 personele sahip TROX, 2013 yılında dünya geneli satışlarından 416 milyon € ciro elde etmiştir.
production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://api.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://psp40.onventis.com https://psp22.onventis.com https://trox4u.troxgroup.com", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

Sayfayı paylaş

Bu sayfayı tavsiye et

E-posta ile bağlantı göndererek bu sayfayı tavsiye et

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

Sayfayı paylaş

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz!

Tavsiyeniz gönderilmiştir ve kısa sürede yerine ulaşacaktır.


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


Attachment (max. 10MB)

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..