TROX Turkey 5. Yılını Esma Sultan Yalısı’nda Kutladı

genel görünüme geri dön
tarih

28.05.2015

yönerge

şirket

Hava kontrol ve dağıtımında konfor, gürültü kontrolü, yangın güvenliği ve enerji tasarrufu konularına yönelik ürün ve hizmetler üreten, 65 yıllık geçmişiyle Avrupa pazarının lideri olan Almanya merkezli TROX Technik’in, Türkiye Şubesi olan TROX Turkey 5. Yılını görkemli bir şekilde kutladı. 

İklimlendirme ve soğutma sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından, Avrupa pazarının lideri TROX Technik’in, Türkiye satış ofisi TROX Turkey, 5. yılını Esma Sultan Yalısı’nda kutladı. TROX Turkey Genel Müdürü Ozan Atasoy ev sahipliğinde gerçekleşen geceye, TROX Technik CEO’su Michael Bauer’in yanı sıra davetliler katıldı. 

Davetin açılış konuşmasını yapan TROX Turkey Genel Müdürü Ozan Atasoy,TROX Technik’in sektörün öncü, yenilikçi ve Avrupa’nın Pazar Lideri bir firma olduğuna dikkat çekerek, TROX Turkey’nin,  Türkiye’de beş yıl gibi kısa bir süre içerisinde kendi alanında ilk 3’te yer aldığını söyledi. 

TROX Turkey’nin çalışmalarına ilişkin sunum gerçekleştiren Ozan Atasoy, “TROX Turkey olarak iki yıldır TROX’un satış şirketleri arasında birinciyiz. TROX Turkey olarak 2010 yılında kurulduğumuzda hayal ettiklerimizi geçtiğimiz 5 yıllık süreçte gerçekleştirdik. Bugüne kadar ön yargısız şekilde heyecanımız ve motivasyonumuz ile başardıklarımızı yeni ürün ve çözümlerimiz ile daha ileriye taşımayı amaçlıyoruz” diye konuştu. 

Gecede, TROX Technik CEO’su Michael Bauer ile Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD) Başkanı Sarven Çilingiroğlu da birer konuşma yaptılar. 

Boğazın eşsiz manzarında eğlenen davetliler, TROX Turkey’nin başarısını paylaştı. 

Geceden görseller için tıklayınız:

TROX Turkey 5th anniversary

 


TROX, havalandırılma ve iklimlendirilme için bileşen, ünite ve sistemlerin geliştirilmesi, imalatı ve satışında öncü bir firmadır. 5 kıtada 30 ülkedeki 30 bağlı şirketleri, 14 üretim tesisleri ve ithalatçı ve temsilcileri ile TROX, 70'i aşkın ülkede faaliyet göstermektedir. 1951'de kurulan ve toplam 3.700 personele sahip TROX, 2013 yılında dünya genelinde 416 milyon € üzerinde ciro elde etmiştir

Daha fazla bilgi için ya da TROX hakkında sorularını varsa lütfen iletişime geçin:

Seda Aydın
Pazarlama Departmanı
telefon: +90 216 577 71 50 Pbx
faks: +90 216 577 71 57
s.aydin@trox.com.tr
www.trox.com.tr

production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://*.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://*.onventis.com http://localhost:63342 http://cerebrum.local", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

Sayfayı paylaş

Bu sayfayı tavsiye et

E-posta ile bağlantı göndererek bu sayfayı tavsiye et

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

Sayfayı paylaş

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz!

Tavsiyeniz gönderilmiştir ve kısa sürede yerine ulaşacaktır.


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


Attachment (max. 10MB)

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..