TROX TURKEY ISK-SODEX 2016’YA İNOVATİF İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ İLE DAMGA VURDU

genel görünüme geri dön
tarih

03.06.2016

yönerge

piyasa / basın

İklimlendirme sektöründe teknoloji lideri olan TROX Turkey, 04-07 Mayıs 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen ISK-SODEX 2016 organizasyonunda yer aldı. TROX Turkey organizasyonda inovatif ürünleri ile yer alırken, etkinlik alanında uygulamış olduğu 3D sanal gerçeklik turu ile büyük ilgi gördü. Ziyaretçiler sanal gözülükleri ile sodex360.trox.com.tr web adresini ziyaret ederek ürünleri 3D formatta inceleme fırsatı yakaladı. X –AIRCONTROL ile iklimlendirme sistemlerinin akıllı kontrolünü sağlayan TROX, X CUBE klima santralinden yangın ve dumandan korunma sistemlerine kadar tüm uygulamalarını ziyaretçileri ile paylaştı.

X-AIRCONTROL ile artan konfor, azalan maliyetler

TROX akıllı kontrol sistemleri ile tüm iklimlendirme sistemleri entegre kontrolü sağlanmaktadır. X-AIRCONTROL ile enerji verimli bir sistem geliştirilmiştir. X-AIRCONTROL ile oda sıcaklığı, oda havasının kalitesi ve neme bağlı olarak iklimlendirme sistemlerinin kontrolü sağlanır ve kullanımı oldukça kolaydır. Sistemin ana odak noktası, bir mahal için hava debisinin ve su sirkülasyonun bağımsız ve talebe bağlı kontrolü üzerinedir.

X CUBE klima santralinin, hava debisi kontrolörlerinin, ısıtma ve soğutma bileşenlerinin ve hava-su sistemlerinin bu bütünleşik sisteme entegrasyonu oldukça fazla ekonomik ve ekolojik fayda sunmaktadır. X-AIRCONTROL akıllı kontrol sistemleri dizüstü bilgisayar, tabletler ya da akıllı telefon gibi mobil cihazlara optimize edilmiştir.


TROX, havalandırılma ve iklimlendirilme için bileşen, ünite ve sistemlerin geliştirilmesi, imalatı ve satışında öncü bir firmadır. 5 kıtada 28 ülkedeki 29 bağlı şirketleri, 14 üretim tesisleri ve ithalatçı ve temsilcileri ile TROX, 70'i aşkın ülkede faaliyet göstermektedir. 1951'de kurulan ve toplam 3.700 personele sahip TROX, 2015 yılında dünya genelinde 482 milyon € üzerinde ciro elde etmiştir

                              

TROX hakkında daha fazla bilgi veya sorularınız için aşağıdaki kişiyle temasa geçiniz:

Seda Aydın

Pazarlama Departmanı

telefon: +90 216 577 71 50 Pbx

faks: +90 216 577 71 57

s.aydin@trox.com.tr

production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://api.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://psp40.onventis.com https://psp22.onventis.com https://trox4u.troxgroup.com", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

Sayfayı paylaş

Bu sayfayı tavsiye et

E-posta ile bağlantı göndererek bu sayfayı tavsiye et

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

Sayfayı paylaş

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz!

Tavsiyeniz gönderilmiştir ve kısa sürede yerine ulaşacaktır.


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


Attachment (max. 10MB)

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..