TROX X-GRILLE Ödüle Doymuyor

genel görünüme geri dön
tarih

23.09.2014

yönerge

ürünler

Alman Tasarım Konseyi, TROX X-Grille havalandırma menfezini İkonik Ödül’e layık gördü. Böylelikle TROX, ürün kategorisinin galibi olarak lanse edildi ve 2. ödülünü almış oldu.
 
Emlak sektöründe yaşanan son gelişmeler, mimari ve iç tasarımın bütüncül bir yaklaşımla ilişkilendirilmesine önem vermektedir. İkonik Ödüller ile Alman Tasarım Konseyi, uluslararası mimari ve tasarım yarışmasının sonuçlarına dayanarak bu alanda olağanüstü çözümleri tanımaktadır.
 
TROX, zorluğu kabullenmiş, X-GRILLE havalandırma menfezini sunmuş ve ürün kategorisinde galip gelerek başarılarına bir başarı daha eklemiştir. Bu ödül, 2014 İç Mekân Yenilik Ödülü’nden sonra bu yıl X-GRILLE için ikinci ödüldür.
 
X-GRILLE havalandırma menfezlerinin yenilikçi işlevleri ve estetik tasarımıyla TROX müşterilerine, her türlü sofistike detaya sahip enerji tasarruflu bir ürün sunmaktadır. Mesela, yeni geliştirilen ortadan destekli içi boş kanatlar gerek üfleme havası gerekse tahliye havası uygulamalarında enerji tasarruflu kullanıma olanak sağlayan simetrik ve aerodinamik profile sahiptir. Bu yeni yapı, akustik olarak optimize hava dağıtımı da sağlamaktadır. Toz boyalı kanatlar, birbirine bağlıdır (gizli) ve üniform ve estetik bir görünüm elde etmek için en fazla dokuz kanattan oluşan gruplar hâlinde düzenlenebilir. İstenen oda atmosferini yaratmak için her türlü renk kombinasyonu ve özgün renk seçeneği mevcuttur. İster oda mimarisiyle harmanlansın, isterse bir tasarım öğesi olarak kullanılsın, havalandırma menfezi bireysel bir seçimdir. Bu etkili detaylardan oluşan kombinasyon, uzman jüriyi ikna etmekte başarısız olmamıştır.
 
Alman Tasarım Konseyi
 
Alman Tasarım Konseyi bağımsız, uluslararası faaliyet gösteren bir kuruluştur. Konsey, işletmeler için kendini bir servis sağlayıcısı olarak görmekte ve bunları tasarım geliştirme çabalarında desteklemektedir fakat kamu genelinde tasarım konseptlerinin anlaşılmasının genişletilmesine de çalışmaktadır. Konsey, tasarım dünyasında iletişim ve bilgi aktarımında önde gelen uzmanlık merkezlerinden biridir. İkonik Ödüller; mimarlık, konstrüksiyon, emlak ve imalatın tüm alanlarında öngörülü mimari, yenilikçi ürünler ve sürdürülebilir iletişimi ön şart olarak kabul etmektedir.
 
production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://api.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://psp40.onventis.com https://psp22.onventis.com https://trox4u.troxgroup.com", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

Sayfayı paylaş

Bu sayfayı tavsiye et

E-posta ile bağlantı göndererek bu sayfayı tavsiye et

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

Sayfayı paylaş

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz!

Tavsiyeniz gönderilmiştir ve kısa sürede yerine ulaşacaktır.


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


Attachment (max. 10MB)

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..