Distrito de la Comunicación de Telefónica - Las Tablas (Spain)

Liste görünümüne geri dön
Uygulama aralığı

Bürolar

Tip

Referans

  • Görev
  • Çözüm
  • Sonuç
Telefónica Grubu, Madrid'in kuzeyinde kalan Las Tablas bölgesinde, 14,000'den fazla çalışanı bir araya toplayacakları, önemli bir ofis ve hizmetler kompleksi inşa etmektedir.
Bariyerler olmadan, harici erişimler vasıtasıyla birbirlerine bağlanmış alçak binalara sahip, bir açık alanlar kentsel ve mimari felsefesi çerçevesine yerleştirilmiş ve çalışanların konumları değil işlev ve görevleri akılda tutularak tasarlanmıştır.
 
Yeni Telefónica genel merkezi temelde, cam bir çatının altında bir araya getirilmiş on bina ile dört kuleden ve Telefónica işçileri ile kent halkının geri kalanı için çeşitli serbest erişim hizmetlerinden meydana gelmektedir.
Bu da muhtelif restoran ve kafeteryalar, jimnastik salonu, kreş, sağlık merkezi, oditoryum, banka şubeleri ve küçük dükkanlar anlamına gelmektedir.
Konsept, iletişimi kolaylaştırmak için alan bırakılmasını ve bilginin paylaşımını kapsar, böylelikle de işçilerin gereksinimlerine yanıt vermeyi sağlar.
Ayrıca, ışık, alan, malzemeler, teknolojik donanım ve çevre temel bir rol oynar.
 
Danışmanlar tarafından farklı alternatifleri araştırmak için yürütülen ayrıntılı bir araştırmadan sonra, TROX chilled beams ürünlerinin proje için en uygun çözüm olduğuna karar verildi: proje için gereken yüksek konfor standartlarını garantilemesinin yanında, hesaplanan maliyet değerleri fan coilli geleneksel bir sistemden bile daha düşüktü.
İlave olarak, danışmanlar TROX ürünlerinin büyük saygınlığının yanı sıra, onaylanmış kalitesi, teknik belgelerinin güvenilirliğini ve projenin her aşamasında teknik çalışanları tarafından sağlanan profesyonel desteği de değerlendirdiler.
İspanya ve Avrupa'da alınmış olan önemli referanslar, yenilikçi ama kendini yeterince kanıtlamış çözümün tercih edilmesini sağladı.
Bundan başka, böylesi muazzam bir proje için zamanında ve kaliteli teslimatları yalnızca Trox gibi bir şirket garanti edebiliyordu.
 
2005 Şubatına dek, TROX Española S.A. ve TROX GmbH tarafından ortak olarak 5,500'den fazla DID300B hava-su ünitesi tedarik edilmişti.
Teslim edilecek toplam DID300B ünite sayısı yaklaşık olarak 30,000'dir.
production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://api.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://psp40.onventis.com https://psp22.onventis.com https://trox4u.troxgroup.com", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

Sayfayı paylaş

Bu sayfayı tavsiye et

E-posta ile bağlantı göndererek bu sayfayı tavsiye et

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

Sayfayı paylaş

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz!

Tavsiyeniz gönderilmiştir ve kısa sürede yerine ulaşacaktır.


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


Attachment (max. 10MB)

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..