Schalke spor kompleksi - Gelsenkirchen (Almanya)

Liste görünümüne geri dön
Uygulama aralığı

Spor kompleksleri

Tip

Vitrin

  • Görev
  • Çözüm
  • Sonuç
Çok işlevsellik gelecektir: Schalke Spor Kompleksi, 60,683 koltuklu bir futbol stadyumu olarak ana kullanımından başka, sadece birkaç saatten oluşan her türden üst düzey etkinlik için devasa bir salon haline dönüşebilir.
FC Schalke 04'ün yeni ana spor kompleksi 2001 Ağustos'unda tamamlanmıştır ve stadyumlarda bir yenilik teşkil eder: 118 x 79 metrelik oyun sahası, bir düğmeye basılarak 30 dakika içerisinde Teflon kızaklar üzerinden stadyum dışına çıkartılabilir.
Güney tribününün aşağı sırası, üst sıraların yaklaşık 16 metre altına sokularak, tenis, boks, rock konserleri, klasik müzik temsilleri, müzikaller veya televizyon şovları için yer açılabilir. 
Spor kompleksine komşu oturanlar gürültüden şikayetçi olduklarından ötürü, TROX'un görevi yapının akustik yalıtımını en iyi düzeye getirmekti.
Cam yünü dolgu malzemesi ve perfore plakadan oluşan XKA tip susturucular, gürültü düzeyini aşağıya çekmek ve bölge sakinlerini korumak için monte edilmişlerdir.
Sönümleyici malzeme; sağlık riski yaratmayan, çürümeyi önleyici ve nem önleyici maddelere batırılmadan,yüksek oranda biyoçözünür olma özelliklerine sahiptir.
Bu da, ürünlerimizi bir yandan çevre dostu yapıp diğer yandan DIN 4102 A2 normuna uygun yanıcı olmayan malzemelerin seçiminden dolayı güvenli kılar. 
Bu detay göstermektedir ki, tribünün güney eğiminde kullanılacak susturucuların, tribünün işlevselliğini muhafaza etmek için (bakınız Görev) hareketli bir düzenleme kullanmak zorundadır.
Ürünlerimizi esnek bir şekilde ve müşteri ihtiyaçlarına göre düzenleyebildiğimizden dolayı, sönümleyici duvarlar tamamıyla taşınabilir özelliktedir.
Bölge sakinleri, TROX ses düşürme perdeleri sayesinde, Schalke Spor kompleksinde atılan golleri sadece radyo veya televizyondan duyarlar.
Aslına bakılırsa, XKA-100 serisi susturucularımız, ses hacmini 10-15 desibel civarında aşağıya indirir ve göze çarpmadan spor kompleksinin genel görünüşü ile bütünleşirler.
Esnek ve müşteri beklentilerine göre imal edilmiş ürünlerimiz sayesinde, müşteri memnuniyeti, maliyet ve güvenliğin en iyi birleşimini sağlamada burada da başarılı olduk.
production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://*.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://*.onventis.com http://localhost:63342 http://cerebrum.local", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

Sayfayı paylaş

Bu sayfayı tavsiye et

E-posta ile bağlantı göndererek bu sayfayı tavsiye et

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

Sayfayı paylaş

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz!

Tavsiyeniz gönderilmiştir ve kısa sürede yerine ulaşacaktır.


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


Attachment (max. 10MB)

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..