MİMARİ

YETKİNLİK VE TASARIM

DAR DÜŞÜNCE YERİNE YARATICI KAFALAR

Bizim için, sürdürülebilirlik, enerji verimliliği, güvenlik ve kalite, moda sözcükler değil, bizi özetleyen sözcüklerdir.  İyi tasarımlı standart ürünler, TROX için alışkanlık halini almıştır ve uzmanlık alanımız ise bireysel çözümlerdir. 

Günümüzün karmaşık projeleri, entegre planlama süreçleri gerektirir.  Sizinle birlikte, teknik mühendislerimiz, bina vizyonunuza entegre edilebilecek çözümler geliştirirler.  Dünya genelinde çeşitli projeler, yaratıcı bir vizyon ve teknolojinin bir ortak yaşam oluşturabileceğini kanıtlamaktadır, çünkü bildiğimiz gibi bütün, parçalarının toplamından daha fazlasıdır.   Tanınmış mimarlık ofisleriyle çalışarak üç "Mimari ve Teknoloji" ödülü kazandığımız için gurur duyuyoruz.  Bu şerefe, sizlerle birlikte entegre planlama takımlarında, bilim dünyasıyla yakın işbirliği, güçlü Araştırma ve Geliştirmede kabiliyetlerimiz sayesinde nail olduk.  

Vizyonunuzu dinlemeyi dört gözle bekliyoruz - bizimle konuşun!

 

BİREYSEL ÇÖZÜMLER – REFERANSLAR

Mimari ve teknolojik vizyonlarınızla, standartlarımızı belirlersiniz. 
Sizlerle birlikte, fikirlerinizi ve isteklerinizi tartışır, inşaat projeniz için en uygun iklim çözümünü buluruz.  
 
Dünya genelinde binalarda TROX referanslarını bulabilirsiniz, örneğin:  
 
 • Tren istasyonları ve havaalanları
 • Ofis binaları
 • Restoranlar
 • Oteller
 • Endüstriyel binalar ve laboratuarlar
 • Hastaneler
 • Konser salonları
 • Ticaret fuarı salonları
 • Müzeler
 • Gemiler
 • Okullar ve üniversiteler
 • Statlar ve spor salonları
 • Tüneller 
 

References

BİREYSEL ÇÖZÜMLER - MONTAJ ÖRNEKLERİ

Konseptlerimiz, her türlü binaya neredeyse görünmez ve estetik bir biçimde entegre edilebilir.  Verimli enerji kullanımında en yüksek konfor, vizyonunuza olan katkımızdır. Burada, montaj örneklerimizi bulabilirsiniz. 

 

montaj örnekleri

Ödüller

X-CUBE hava şartlandırma ünitesi için "Design Plus" 

Busse-Design + Engineering GmbH ile birlikte geliştirilen TROX X-CUBE hava şartlandırma ünitesi "Design Plus" ödülünü kazanmıştır!
 
TROX, X-CUBE hava şartlandırma üniteleri ile yeni standartlar oluşturdu. Ödül kurulu, X-CUBE'un yüksek enerji verimliliği, eşsiz hijyen, basit montaj ve bakım ve sezgisel işletim gibi ikna edici özelliklere sahip çok iyi tasarlanmış bir ünite olduğuna, ayrıca, temiz, karmaşık olmayan, hemen hemen arkaik bir tasarıma sahip olduğuna karar verdi.  Sezgisel panel yapısı, çerçeveyi gizlemektedir; antrasit profiller, tüm ünitenin estetik konturlarını oluşturmaktadır.  Sonuçta, her türlü bina için tasarlanmış, hem teknik hem de görsel olarak mükemmel bir 'enerji santrali".  
 
ISH destekli Design Plus, geleceğe dönük bir konsepti, yenilikçi bir tasarım ve enerji tasarruflu teknolojiyi bir araya getiren ürünlere verilmektedir.  Bunlar, banyo tasarımı, hava şartlandırma teknolojisi ve yenilebilir enerjiler konularında dünyanın önde gelen ticari fuarlarından olan ISH'nin temsil ettiği değerlerdir.    Yüksek nitelikli uzman kurulu, diğer özelliklerin yanı sıra, tasarım kalitesi, genel konsept, yenilik derecesi, malzeme seçimi ve teknik ve ekolojik unsurları değerlendirmektedir.    
 

X-CUBE Tipi

HER BİNA TÜRÜNE UYGUN ÇÖZÜMLER

İster geleneksel bir ofis binası, isterse küçük bir okul, bir stat, beş yıldızlı bir otelin inşaat veya tadilatını planlayın, TROX özellikle sanayi ve sağlık sektöründe yüksek hassasiyete sahip binalar olmak üzere, her türlü bina için ideal çözümü sunar. 

Standart seçeneklere ek olarak, sistem çözümleri ve bileşenleri, bireysel olarak geliştirilebilir ve tasarımları, binanınızın planlamasında olabildiğince özgür davranabilmeniz için adapte edilebilir.  Entegre planlama ekipleriyle, öngörülü fikirlerinizi, iklimlendirme ve havalandırma uzmanlığımızla birleştirerek, birlikte, sürdürülebilir mimariyi en üst düzeyde uygulayabiliriz. 
 

Aşağıdaki konular hakkında burada daha fazla şey öğrenebilirsiniz:  

 

SEMİNER VE TROX'un SERİSİ TROX ACADEMY

SEMİNER VE TROX'un SERİSİ

TROX ACADEMY

daha fazla

TROX im Einsatz VİZYONLARINIZI UYGULAMAYA KOYUYORUZ! TROX İŞ BAŞINDA

VİZYONLARINIZI UYGULAMAYA KOYUYORUZ!

TROX İŞ BAŞINDA

TROX referansları ve montaj örnekleri
 

daha fazla

TROX life Februar 2013 TROX'ta DAN DERGİSİ TROX life

TROX'ta DAN DERGİSİ

TROX life

daha fazla

production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://api.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://psp40.onventis.com https://psp22.onventis.com https://trox4u.troxgroup.com", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

Sayfayı paylaş

Bu sayfayı tavsiye et

E-posta ile bağlantı göndererek bu sayfayı tavsiye et

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

Sayfayı paylaş

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz!

Tavsiyeniz gönderilmiştir ve kısa sürede yerine ulaşacaktır.


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..


İletişim

Sizin için buradayız

Lütfen mesajınızı ve istek türünüzü belirtiniz


Attachment (max. 10MB)

(*) ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır.

İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

Mesajınız gönderilmiştir ve kısa süre içinde işleme alınacaktır.
Servis-İstekler departmanımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır..